Bg fixedBg 1Bg 2Bg snowBg bird
Новини Діда Мороза!

Вінницький Дід Мороз вручив переможцям «Battle City» смартфон, планшет і телевізор

У новорічному проекті «Battle City» мав можливість взяти участь кожен, хто вважає себе спритним і сильним. Відбіркові тури цих зимових «веселих стартів» на Кубок Діда Мороза стартували коло Головної ялинки Вінниці 7 січня (перед тим учасники реєструвались на сайті playday.vmr.gov.ua). Змагання відбувались у трьох вікових категоріях: від 10 до 15 років, від 16 до 18 років та від 19 років і старше. Наймолодші змагались за смартфон, молодь - за планшет, а старші - за телевізор. Цікаво, до речі, що у півфіналі змагалась дівчина, яка відмовилась від жіночих нормативів і на рівних із чоловіками виконувала, наклад, 15-разовий жим штанги лежачи. А найстаршим учасником «міського баттлу» став 52-річний вінничанин, який лише у півфіналі поступився молодшим суперникам. І от увечері 17 січня, перед закриттям міської ялинки, нарешті визначились переможці у трьох вікових категоріях. Головний суддя змагання Євген Лигін зі святкової сцени оголосив, що в молодшій віковій групі кращим став Ілля Здирка, якому Дід Мороз тут же вручив сучасного смартфона. Перше місце у середній віковій категорії (і планшет) виборов Олег Гурніцький. А в старшій групі переможцем (і власником плазмового телевізора) став Віталій Ворохов. Це й не дивно, адже Віталій – рекордсмен світу зі стріт воркауту (вуличних тренувань). «Спасибі Діду Морозу за такі подарунки. Спасибі публіці, що сьогодні зібралась. Спасибі спортсменам, що вони сьогодні теж були з нами. Хочу всім побажати щастя в новому році, здоров’я. Практикуйте здоровий спосіб життя, так як я і мої друзі. Ми вже близько 4 років у Вінниці займаємося і пропагуємо здоровий спосіб життя, без паління та алкоголю», - сказав Олег Гурніцький у своїй «чемпіонській промові» і запросив усіх, кого цікавлять подібні спортивні заходи, на змагання з воркауту, що відбудеться 7 лютого в боксерській залі стадіону «Локомотив».